Zakladatelem firmy Aurum - Crystal s.r.o. je současný jediný vlastník Ing. Martin Kopecký. Společnost Aurum Crystal vznikala postupnou transformací od samostatně podnikající osoby Martina Kopeckého až do dnešní podoby výrobního sklářského podniku. Sklářská podnikatelská činnost zakladatele firmy se datuje od léta roku 1991.

V současné době firma zaujímá významné postavení v oboru českého sklářství. Aurum Crystal vyrábí ručně foukaný a ručně broušený český křišťál. V procesu celé výroby si zachovává tradiční technologické postupy, které před mnoha lety vyvinuli čeští sklářští mistři. V návaznosti na tuto skutečnost firma klade velký důraz na prvotřídní kvalitu všech svých výrobků, které se řadí do kategorie luxusního ručně broušeného křišťálu nesoucího značku Aurum Crystal.

Náš sortiment jsme rozšířili také o originální lisované kolekce z CRISTALINU. V tomto případě úzce spolupracujeme s firmou CRYSTALITE BOHEMIA s.r.o. ve Světlé nad Sázavou. Další úspěšnou spolupráci jsme navázali s firmou CRYSTAL BOHEMIA a.s. v Poděbradech, která je výrobcem lisovaného křišťálu. Naším partnere je také firma FMF a její designér pan Martin Fait. Na mnoha projektech pak firma Aurum Crystal spolupracuje s designérem panem Miroslavem Machkem.

Společnost působí ve vlastních výrobních prostorách ve Světlé nad Sázavou, kde se současně nachází velkoobchodní prodejní vzorkovna, ve které jsou představeny v široké škále produkty společnosti Aurum Crystal. Při výrobě křišťálových výrobků klade firma důraz na ekologický proces celé výroby tak, aby nedocházelo ke znečišťování životního prostředí.

sídlo firmy

Obchodní oddělení aktivně realizuje prodej vlastních výrobků do více než dvaceti zemí světa, zejména do Ruské federace, Ukrajiny, Kazachstánu, Ázerbájdžánu, jihovýchodní Asie (Malajsie, Indonésie, Singapuru, Thajska), Spojených arabských emirátů, Egypta, Sýrie, Súdánu, Íránu a Spojených států amerických. Na domácím trhu České republiky společnost zaujímá dominantní postavení v segmentu tradičních klasických bohatě broušených křišťálových výrobků. Ve své obchodní činnosti je firma velice aktivní a dynamicky se rozvíjející. Při svém rozvoji společnost využívá dostupné moderní nástroje marketingu pro zajištění a naplnění stanovených cílů. V souboru hlavních dlouhodobých strategických úkolů je produkce výrobků nejvyšší kvality, budování dobrého jména obchodní značky, trvalé vyhledávání nových zákazníků a uspokojování jejich potřeb.

Všichni noví i stávající zákazníci jsou vždy srdečně zváni k návštěvě prodejních prostor společnosti, kde se Vám budou plně věnovat zkušení odborníci z oboru obchodu a výroby.